Rowery Rzeszów

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
16 kwi 2014, o 12:02 Nieprzeczytany post

Sprzęt: rower miejski
Witajcie,
do świątecznego wydania Gazety przygotowuję materiał na temat "mobilnych kawiarni", które są bardzo modne na zachodzie Europy, od niedawna też można je spotkać w większych miastach Polski. Chciałabym, aby w Rzeszowie też się taka pojawiła. Mój materiał ma służyć zachęceniu potencjalnych właścicieli takiej "mobilnej kafejki". Chciałabym was zapytać o komentarz, czy Rzeszów i rzeszowianie są gotowi na taką nowość, jak by na to zareagowali, czy taki pomysł by się u nas przyjął, gdzie poza bulwarami taka kawiarnia mogłaby krążyć i co sądzicie o takiej gastronomicznej innowacji? ;-)

Z góry dziękuję za pomoc!

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35017,15488387,Kawiarnia_na_rowerze_bedzie_jezdzic_po_Katowicach.html
http://namonciaku.pl/3miasto/1,113056,14354926,Pierwsza_w_Trojmiescie_kawiarnia_na_rowerze.html
Ostatnio edytowano 16 kwi 2014, o 13:07 przez zuki, łącznie edytowano 2 razy
Poprawiłem drugi link bo się źle wyświetlał

16 kwi 2014, o 12:14 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: czarna perła/latający holender
ciekawy pomysł, tylko bulwary

znam nawet firmę która mogłaby się tym tematem zainteresować

16 kwi 2014, o 12:37 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: Merida Kalahari 550
W sezonie letnim cała trasa rowerowa od mostu lwowskiego po ul. Jarową, oczywiście zasięg zmieniany w zależności od pory dnia i natężenia ruchu. W zależności od rozwoju także druga strona Wisłoka od zapory, przez plac zabaw przy ul. Grabskiego do rzeki Strug. Jest tam trochę ławeczek które w sezonie prawie zawsze są zajęte.
Brakuje połączenia obu brzegów w przeprawy rowerowe które łączyły by obie ścieżki w całość.

Obrazek

16 kwi 2014, o 13:06 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Mam ich kilka
Dobrym pomysłem byłoby, gdyby taka kawiarenka miała pozwolenie na przejazd po ulicy 3-go maja. Miło byłoby jakby serwowane były ciepłe i zimne napoje.
Uruchomić taką kawiarenkę będzie trudno. Musi się znaleźć odpowiednia do prowadzenia działalności osoba, która nieraz będzie musiała się uporać z urzędniczą papierologią i kaprysami. Był problem w którymś mieście polskim, szkoda, ze nie pamiętam w którym.

16 kwi 2014, o 13:11 Nieprzeczytany post

@heros333 - wyślij na priv namiary na tę firmę :-)

16 kwi 2014, o 13:33 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: rower
Gdzieś już było o rowerowej kawiarni na naszym forum ale znaleźć nie mogę :(
http://www.panrowerski.pl/index01.html on był chyba pierwszy w polszcze.
Po za tym http://www.bikecafe.pl/ ; http://www.wolnyrower.com.pl/2013/11/ni ... i-nie.html ;
Choć kawy nie pijam ale widział bym tego typu rikszę na bulwarch, plantach, tzw lisce i rzeszowskich deptakach jak 3-go maja czy Grunwaldzka. Na pewno lepiej wyglądała by taka kawiarenka nad Wisłokiem niż zachwalany przez dziadka Ferenca - estetycznie pomalowany sklepik na kółkach... w rzeczywistości obskurny bus z menu wysmarowanym pisakiem na kawałku tektury :(

żeszuf stolica imitacji

16 kwi 2014, o 14:39 Nieprzeczytany post

Niech Ryksza przebuduje swój pojazd, myślę że lepszą kasę by na tym tłukł niż teraz...:-)

Obrazek

16 kwi 2014, o 14:57 Nieprzeczytany post

cooltomo napisał(a):
Niech Ryksza przebuduje swój pojazd, myślę że lepszą kasę by na tym tłukł niż teraz...:-)

A kto to jest Ryksza? ^^

16 kwi 2014, o 16:06 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Dla "zakręconego" Pana Riksiarza to "inny" świat... ;) Takie kawiarenki to gotowce raczej ciężko było by mu hand made uskutecznić...

żeszuf stolica imitacji

16 kwi 2014, o 16:19 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Mam ich kilka
Taką kawiarenkę to nie rowerzysta lecz barista z duszą rowerzysty powinien prowadzić.

16 kwi 2014, o 18:29 Nieprzeczytany post

Ryksza w handmejdach ogarnięty, więc jak by przysiadł to by coś wykminił... tylko musiałby obowiązkowo z falbanek zrezygnować... :-)

Obrazek

17 kwi 2014, o 08:09 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Święta słowa, Zuki, święte... :P

żeszuf stolica imitacji

27 kwi 2014, o 18:27 Nieprzeczytany post

Witam.

miło mi poinformować że jesteśmy już na ostatniej prostej i już wkrótce będziemy mogli zaprosić Was na kawę prosto z rowerowej kawiarni ...

w chwil obecnej poszukujemy pasjonata kawy i rowerów na stanowisko baristy który szuka pracy, jeśli tak proszę o przekazanie poniższego ogłoszenie

http://www.rzeszowiak.pl/poszukujemy-osoby-usmiechnietej-i-chcacej-wspolnie-realizowac-ciekawy-5118137

4 cze 2014, o 15:48 Nieprzeczytany post

a słyszeliście o pomyśle zbudowania trasy rowerowej na kształt układu Słonecznego w Rzeszowie ? :) słyszałam, że był taki projekt

4 cze 2014, o 16:54 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Ten projekt o którym Ci się usłyszało ;) to budowa modelu układu słonecznego przy DDRiP/CPR (droga dla rowerów i pieszych/ciąg pieszo rowerowy) wzdłuż Wisłoka.

żeszuf stolica imitacji

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Podatek na rowery 1%