Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
30 lip 2014, o 19:15 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia
Avatar użytkownika

Posty: 1161
Lokalizacja: Pobitno północ
Sprzęt: czarna perła/latający holender
koszt wydruku naklejek w większości firm to ok 25 zł za 200 szt plus wysyłka 20 zł, jedna firma wyceniła na 50 zł netto twierdząc że mają wysokiej jakości folie i nie robią na chińskim bublu.

Osobiście jestem skłonny zapłacić tą kwotę żeby nie robić poprawiać tego za rok

zapytanie ofertowe
Cytuj:
Witam,

potrzebujemy wydrukować ok 200 naklejek które będzie można przykleić do stalowych rur na zewnątrz. Naklejki o wymiarach 80x60mm. Projekt w załączniku proszę o wycenę


http://allegro.pl/naklejki-napisy-z-plo ... 56388.html
 
 Góra
30 lip 2014, o 23:22 Nieprzeczytany post

Posty: 597
Lokalizacja: Rzeszów
heros
zadzwoń do http://www.daxam.pl/ - pracowałem tam 4 lata ...
Powołaj się na znajomość ze mną - Janusz Płodzień


 
 Góra
31 lip 2014, o 09:30 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia
Avatar użytkownika

Posty: 2907
Lokalizacja: Rzeszów Reichshof רײַשע Жешув
Sprzęt: rower
heros333 napisał(a):
Frodo wyślij informację do ZZM o proponowanych lokalizacjach na stojaki rowerowe. Na facebooku ludzie pisali miejsca +

-stadion miejski obok boisk i przed głównym wjazdem
-cmentarze
-żwirownia
-stojak przy bibliotece przy ul. Słowackiego. Proponuję stojaki przy obu ,,Palomedach'' przy ul. Słowackiego 11 i 24 oraz przy rzeszowskiej katedrze(tu trzeba by więcej stojaków)
- 3 maja , deptaki , rynek
- parę stojaków w Parku Papieskim i parę koło fontanny by się przydało.... wyrwikółka odpadają
- koło nowej kładki na piłsudzkiego
- um wydział sportu
(propozycje mieszkańców)


-żwirownia tam ciągle rowery są przypinane do płotów i drzew
-8 go Marca okolice Hali Targowej
-przebogata lista z propozycjami + foki były na forum


żeszuf stolica imitacji


 
 Góra
19 sie 2014, o 20:36 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia
Avatar użytkownika

Posty: 2109
Lokalizacja: Rzeszów - os. Andersa
Sprzęt: Cossacj Country
Tu się parkuje. Stojaki rowerowe z naklejkami
JUSTYNA ZIELIŃSKA 19.08.2014 , aktualizacja: 19.08.2014 17:38 A A A Drukuj

PATRYK OGORZAŁEK
Zobacz zdjęcia (6)
Nowe stojaki na rowery zostaną oznakowane naklejkami, bo nie wszyscy rowerzyści wiedzą, że to parking rowerowy. Być może miasto postawi przy nich znaki informacyjne.
Artykuł otwarty
- Wspólnie z wydziałem promocji opracowaliśmy projekt naklejek, jest tam logo miasta i naszego stowarzyszenia. Wydrukowaliśmy ich 200, bo co najmniej dwie będą potrzebne na każdy stojak - informuje Daniel Kunysz, prezes stowarzyszenia Rowery.Rzeszow.pl, które wymyśliło znakowanie stojaków naklejkami. Koszt to tylko 100 zł - za wydruk i materiały.

Prezes jest bardzo zadowolony ze współpracy z Zarządem Zieleni Miejskiej, który w tym roku postawił w mieście za 20 tys. zł 50 nowych, u-kształtnych stojaków. Będą się starać o postawienie kolejnych w roku następnym.


- Jesteśmy w trakcie przygotowywania propozycji nowych lokalizacji. Zależy nam, by teraz stojaki stanęły nie tylko na terenach podlegających pod ZZM, ale też np. na placach, deptakach, przy cmentarzach itd. - wylicza Arkadiusz Turoń ze stowarzyszenia, który zajmuje się sprawą stojaków. Chciałby, by udało się zapisać w przyszłorocznym budżecie Rzeszowa konkretną kwotę na dodatkowe stojaki i by było to stałe zadanie miasta. - Chodzi o to, by temat rozszerzyć na inne wydziały, np. Miejski Zarząd Dróg, który pod sobą ma najwięcej terenów w Rzeszowie. Pracujemy nad tym - dodaje Turoń.

W mieście przybyły nowe stojaki nie tylko w tych miejscach, którymi zarządza miasto. Po czerwcowej Masie cztery u-kształtne stojaki pojawiły się przed Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa - zastąpiły stare "wyrwijkółka". Instytucja ta była partnerem czerwcowej Masy Krytycznej, która zachęcała do oddawania krwi.

Obecnie trwa znakowanie nowych stojaków na rowery postawionych we współpracy z Zarządem Zieleni Miejskiej. Okazuje się, że nie były one wystarczająco widoczne, nie każdy też wiedział, że do tej u-kształtnej rury można przypiąć rower. - Jak robię objazd miasta, to jeszcze nie widziałam zaparkowanego roweru do tych nowych stojaków. Ale może jeszcze poza tymi naklejkami postawimy dodatkowy znak informujący o tym, że jest to parking rowerowy - zastanawia się Aleksandra Wąsowicz-Duch, dyrektorka ZZM.

Kolejna ważna informacja dla rzeszowskich rowerzystów: w piątek w godz. 14-19 na parkingu przed głównym wejściem do hipermarketu Real odbędzie się dodatkowa akcja znakowania rowerów przez strażników miejskich. Zwykle odbywa się w środy w godz. 15-18 w siedzibie straży przy ul. Ofiar Katynia. - Na dyżurze znakujemy 7-8 rowerów. Obecnie w bazie mamy 455 zarejestrowanych. Przypominamy, że rower może oznakować każda osoba zameldowana na stałe w Rzeszowie. Nie trzeba posiadać dowodu zakupu, bo czasem ktoś ma stary rower, więc wiadomo, że takiego dokumentu nie posiada. Wystarczy podpisać oświadczenie, że jest się właścicielem roweru - informują strażnicy miejscy. Dodają, że wśród ostatnio skradzionych rowerów nie było żadnego oznakowanego. Twierdzą, że to przez to, że ta naklejka odstrasza potencjalnych złodziei, problemem są też wygrawerowane cyfry na ramie.


Cały tekst: http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,3496 ... #LokRzeTxt#ixzz3ArehKatpObrazek


 
 Góra
19 sie 2014, o 23:02 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Posty: 1116
Lokalizacja: Słoikowo
Sprzęt: stary zardzewiały trup
Obklejone są stojaki na Bulwarach, pod mostem Zamkowym, przy nowym placu zabaw na NM, przy pl. Ofiar Getta, przy skwerze imieniem Gęsickiej, przy placu Farnym i w parku Jedności Polonii z Macierzą. W tej ostatniej lokalizacji przy jednym stojaki stał akurat rower i nie chcąc przy nim grzebać nic nie przyklejałem.

Oprócz tego pomierzyliśmy odległości między stojakami. Na Bulwarach jest 120 cm, czyli w sam raz. Przy MH to zaledwie 75 cm, a przy nowym placu zabaw na NM śmieszne 50 cm, czyli... 3 razy za mało. W efekcie środkowy z 3 stojaków jest kompletnie niefunkcjonalny.


Załączniki:
Komentarz: tu trzeba uzupełnić
2014-08-19 15.58.07.jpg
2014-08-19 15.58.07.jpg [ 2.31 MiB | Przeglądane 15013 razy ]
Komentarz: Na skwerze imieniem Gęsickiej parkują i przed oznaczeniem. Tylko co z tego, jak linkę wystarczy przełożyć przez siodełko i można jechać...
2014-08-19 15.29.27.jpg
2014-08-19 15.29.27.jpg [ 1.86 MiB | Przeglądane 15013 razy ]


 
 Góra
19 sie 2014, o 23:48 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia
Avatar użytkownika

Posty: 2907
Lokalizacja: Rzeszów Reichshof רײַשע Жешув
Sprzęt: rower
Frodo907 napisał(a):
Okazuje się, że nie były one wystarczająco widoczne, nie każdy też wiedział, że do tej u-kształtnej rury można przypiąć rower. - Jak robię objazd miasta, to jeszcze nie widziałam zaparkowanego roweru do tych nowych stojaków. Ale może jeszcze poza tymi naklejkami postawimy dodatkowy znak informujący o tym, że jest to parking rowerowy - zastanawia się Aleksandra Wąsowicz-Duch, dyrektorka ZZM.

Prześlijcie proszę tej pani foty z przypiętymi rowerami żeby uwierzyła w sens swojej działalności... ;) a znaki to bdb pomysł. Miejsca parkingowe, w dość nie ciekawym i mało widocznym kolorze stojaków, będą bardziej widoczne z daleka. W next edycji proponuje zastosować jaskrawy pomarańcz i/lub każdy stojak w innym kolarze. Dziadkowi się spodoba na bank :P
Jutro, Śr 20.08, mogę pomóc w oklejaniu. Skąd mogę pobrać naklejki?


żeszuf stolica imitacji


 
 Góra
20 sie 2014, o 01:21 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia
Avatar użytkownika

Posty: 1161
Lokalizacja: Pobitno północ
Sprzęt: czarna perła/latający holender
naklejki są u mnie i u kornika
 
 Góra
7 paź 2014, o 20:02 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia
Avatar użytkownika

Posty: 2109
Lokalizacja: Rzeszów - os. Andersa
Sprzęt: Cossacj Country
Foto dla tych którzy bali się błota przy stojakach ulokowanych na trawnikach.
Przy nieczynnej fontannie.

Obrazek

Przy scenie na bulwarach
ObrazekObrazek


 
 Góra
23 kwi 2015, o 14:15 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia
Avatar użytkownika

Posty: 2109
Lokalizacja: Rzeszów - os. Andersa
Sprzęt: Cossacj Country
Oto dowód jak potrzebne są stojaki w Rzeszowie.

Obrazek

Zdjęcie naklejki na stojaku przy ul. 8 Marca przy hali targowej.
Czy stan tej naklejki mnie martwi?
Ależ skąd! To ze jest w takim stanie wręcz mnie cieszy. Świadczy to że nasza współpraca z ZZM przyniosła wymierny efekt. Zły stan naklejki świadczy tylko o bardzo intensywnym używaniu stojaków przez rowerzystów.Obrazek


 
 Góra
22 cze 2015, o 18:24 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia
Avatar użytkownika

Posty: 2109
Lokalizacja: Rzeszów - os. Andersa
Sprzęt: Cossacj Country
Byłem dzisiaj na rozmowie w ZZM. Duża szansa na nową edycję stojaków. Podsyłam listę z lokalizacjami opracowaną jeszcze w zeszłym roku. Jeśli ktoś ma jakieś nowe propozycję to proszę o info.
Mapka z lokalizacjami do przypomnienia
http://mapa.targeo.pl/Stojaki_rowerowe_ZZM_v2,plan_5vi8VY1fL8SKW7EVfZjfYydwObrazek


 
 Góra
22 cze 2015, o 22:35 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia
Avatar użytkownika

Posty: 2907
Lokalizacja: Rzeszów Reichshof רײַשע Жешув
Sprzęt: rower
Moja propozycja to zmiana kolorystyki na oczobitniejszy, pomarańcz a'la kolory stolicy imitacji ;-) oraz... Lokalizacje na ulicach w asfalcie, 4-6szt na jednym miejscu parkingowym dla OOOO.

Obrazek


W rejonie ścisłego centrum typu Jagiellońska/3-go Maja przy aptece, Okrzei, Kościuszki, rynek i przyległe okolice, wszystkie miejskie parkingi. Takie wydzielone miejsca parkingowe z U stojakami powinny być na poczatku i na końcu każdej ulicy w centrum. Temat był już poruszany na forum przez kornika. Nie mogę znaleźć, chodziło o zagospodarowanie rogu Asnyka z Sobieskiego.
Ponadto tego typu stojaki winny znaleźć się przy każdym miejskim urzędzie, przy placach zabaw (Armii Krajowej/łąki JP2), każdym muzeum itp, itd...
Temat zagospodarowania ulicznych miejsc parkingowych o tyle jest pilny gdyż niebawem wchodzi strefa płatnego parkowania. A takie miejsca stanowić będą znakomitą zachętę do korzystania z alternatywnego transportu jakim jest rower.

Jedno miejsce parkingowe na ulicy dla samochodu = 8-10 miejsc dla rowerów :!:

ObrazekObrazek


żeszuf stolica imitacji


 
 Góra
16 lut 2016, o 14:15 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia
Avatar użytkownika

Posty: 1161
Lokalizacja: Pobitno północ
Sprzęt: czarna perła/latający holender
ZZM 20 000 zł za 50 stojaków = 400zł/stojak
Non-profit Rowery.Rzeszow.pl 5 000 zł za 26 stojaków = 192 zł/stojak (jakby nie transport byłoby 30 stojaków)

Stowarzyszenie Rowery.Rzeszow.pl wybrało najlepsze dostępne stojaki na rynku, a nie najtańsze. Nawet najdroższe stojaki z lokalnych firm nie są tak drogie jak te z ZZM..
Link do pliku oraz pozostałe pisma
hmm i teraz nie wiem jaką kwotę wpisać w projekcie :oczami: ..
 
 Góra
16 lut 2016, o 18:02 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia
Avatar użytkownika

Posty: 2109
Lokalizacja: Rzeszów - os. Andersa
Sprzęt: Cossacj Country
100 doliczyć trzeba na montaż.Obrazek


 
 Góra
10 kwi 2016, o 16:14 Nieprzeczytany post

Posty: 597
Lokalizacja: Rzeszów
Czemu ZZM nie utwardziło do tej pory nawierzchni przy wszystkich stojakach ?


 
 Góra
10 kwi 2016, o 20:09 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia
Avatar użytkownika

Posty: 2109
Lokalizacja: Rzeszów - os. Andersa
Sprzęt: Cossacj Country
Brak środków w budżecie. Jeśli zostaną z oszczędności to dorobią.
Nie mogą przekazywać środków finansowych z innych zadań - CBA i takie tam.
Tu nasza wspólna rola by naciskać tych radnych których znamy by takie środki w budżecie na sesjach głosowali.Obrazek


 
 Góra
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7cron


  Podatek na rowery 1%

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Korzystanie z forum oznacza akceptacje REGULAMINU
| Realizacja: Amiga Rzeszów|