Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Autor Wiadomość
4 lut 2013, o 22:29 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Mam ich kilka
Witam,
wchodząc na strony stowarzyszenia czy to http://www.rowery.rzeszow.pl czy http://www.masa.rzeszow.pl dostajemy ścianę tekstu.
Wydaje mi się, że nie jest to optymalne rozwiązanie, które w dodatku znacznie zwiększa "wagę strony" przez co na wolniejszych łączach może "przycinać".

Proponowałbym w każdym wpisie ograniczyć ilość wyświetlanej treści na stronie głównej przez dodanie "podziału treści", nie wiem jak to dokładniej napisać.
Niech każdy wpis na stronie głównej będzie migawką dla zobrazowania dalszej treści postu.
W tym CMSie, jest taka opcja, można "podzielić" wpis, na część widoczną na stronie głównej i część, która jest dostępna po kliknięciu "Czytaj więcej".
Jest od tego skrót Alt+Shift+T, naciskamy tą kombinację w miejscu, w których chcemy przyciąć newsa.
Na czasie niech ktoś to ogarnie :)
Pozdrawiam,
Krzysiek

5 lut 2013, o 09:52 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

faktycznie przy wchodzeniu zacina się i widać przez chwilę "rozkraczoną" stronę..

5 lut 2013, o 10:25 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: czarna perła/latający holender
racja lepiej dać tej przycisk "czytaj więcej" trochę odciąży bazę danych

5 lut 2013, o 14:52 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: Unibike Flite '09
Dzięki za zgłoszenie Krzysiu, poprawiłem najdłuższe posty. Jeśli ktoś będzie coś dodawał, to proszę pamiętać o tej opcji.

Przy okazji jeszcze jedna sprawa - jeśli dodajecie na główną jakieś obrazki, to warto je zmniejszyć, aby strona krócej się ładowała ;)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Podatek na rowery 1%