Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
  Tytuł:
24 wrz 2012, o 09:50 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: czarna perła/latający holender
Michał napisał(a):
Błędy ortograficzne a językowe to dwie inne sprawy. OK, nie czepiam się.

A co do "profesjonalizacji" - tym razem chyba Ty się czepiasz. Wg mnie wszystko jest OK i idzie ku dobremu. Nie od razu Rzym zbudowano a Jarek wie co robi.

EOT.

Moje zdanie jest takie, że strona www masy powinna być zespolona ze stroną stowarzyszenia która jest w budowie. Dwie strony to trochę rozdrabnianie się. O czym będziemy pisać na głównej kiedy wszystkie newsy o masie przeniosą się na stronę masy?

Rozumiem wasze obawy, temat był poruszany w inkubatorze i podczas rozmowy ze specjalistami od marketingu podjęliśmy decyzję o dwóch stronach , poniżej przedstawiam zalety takiego rozwiązania :

- jedna strona pozycjonuje drugą
- jest podział informacji przez co strona jest czytelniejsza
- każda z nich ma swoje grono odbiorców
- istotne informacje są publikowane na obu stronach jednocześnie

czytelnik który porusza się po stronie rowery.rzeszow.pl po kliknięciu dowolnego odnośnika w menu i tak jest przenoszony na podstronę więc nie ma zbytniej różnicy czy odnośnik który kliknie przeniesie go na podstronę czy na inną stronę gdzie obie strony będą graficznie podobne do siebie i obie będą współpracować ze sobą .

Co do facebooka to faktycznie trzeba kogoś z talentem redaktorskim który będzie sprawnie to prowadził . W planach było też utworzenie facebooka dla rowery.rzeszow.pl gdyż są to inni odbiorcy niż fani masy krytycznej .

Tytuł:
24 wrz 2012, o 16:56 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

słyszałem że stowarzyszenie ma być reinkarnowane i uaktualniony zarząd co wiąże się z tym że poszczególne funkcję będą wybierane demokratycznie . Więc zgłaszać kandydatury a na walnym zgromadzeniu podejmie się decyzje i spisze odpowiednie protokoły kto czym się zajmie . Sam przechodzę podobne procedury podczas rejestracji klubu sportowego ultimate frisbee rzeszów .

Tytuł:
30 wrz 2012, o 11:28 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

STRONA : http://www.masa.rzeszow.pl już aktywna teraz tylko redaktorów do jej obsługi i do dodawania treści .

Tytuł:
30 wrz 2012, o 13:23 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: Unibike Flite '09
Zacząłem wrzucać zdjęcia z tegorocznych mas. Może wieczorem napisze jakąś relację z piątkowej masy, a na tygodniu postaram się sklecić jakieś teksty do kategorii "o masie". Jeszcze raz proszę o podrzucanie zdjęć z minionych mas :)

Tytuł:
30 wrz 2012, o 19:27 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Snajper jak czegoś nie ma na stronie ma to możesz pisać :)

Tytuł:
1 paź 2012, o 08:19 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Ten post chyba Heros testowo wrzucił, już go usunąłem, facebook przesunięty, galerie zdjęć dodaję z datami mas :)

Pewnie będę musiał pomyśleć nad innymi pozycjami w menu, szczególnie "o masie", bo to, co jest teraz, to kopia ze strony łódzkiej masy :P

Czy widział ktoś jakieś zdjęcia z sierpniowej masy? Z tego co widzę, to ani na forum, ani na facebooku nic nie ma :|

Tytuł:
1 paź 2012, o 10:05 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

ZDJĘCIA z sierpniowej ponoć były u Jarka na kompie ale w formacie raw trzebaby przekonwertować na jpeg

Tytuł:
1 lis 2012, o 19:28 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Mam ich kilka
Witam,

na stronie http://masa.rzeszow.pl jest taki fajny kalendarz rowerowy.
Czy nie można by dodawać do niego event'ów jakie się odbywały i będą odbywać?
W październiku było rozdawanie ulotek/lampek, przejazd Masy, losowanie numerków z rabatami.
Można by wszystkie wydarzenia w tym kalendarzu uzupełnić i kontynuować praktykę w przyszłości.

Heros333 utworzył wydarzenie http://masa.rzeszow.pl/wydarzenia/masa-krytyczna-pazdziernik, czy w tym miejscu nie można by było dodać informacji o losowaniu rabatów, linku do artykułu streszczającego przejazd Masy autorstwa Snajpera? Użytkownicy przeglądający kalendarz, mieliby w tym miejscu zebrane wszystkie informacje związane z Październikową Masą Krytyczną.

To takie moje spojrzenie na sytuację.

Pozdrawiam,
Krzysiek[/b]

Tytuł:
2 lis 2012, o 20:00 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

można dodawać nawet kilka iventów w jednym dniu . Można dodawać opisy oraz trasy na google maps. Strona została pod to dostosowana. Problem polega na tym że nie ma osoby która to poprowadzi ja niestety nie mam zdolności redaktorskich . A osoba wybrana na zebraniu do prowadzenia tego została zdjęta przez zarząd więc trzeba jakiegoś kandydata który zastąpi snipera i poprowadzi masę w internecie . ;)

Tytuł:
3 lis 2012, o 15:40 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Dwa lata temu środowisko rowerzystów w RZ było mało aktywne i generalnie mało się działo. Teraz mamy nawet opozycje. Brawo!!! W końcu się coś ruszyło.

Tytuł:
3 lis 2012, o 16:42 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: stary zardzewiały trup
snajper-psg1, mówisz o tym? https://www.facebook.com/Rowerkiem?ref=ts&fref=ts

Pan raczy nie żartować, tam jest taki chaos i amatorka, że to nie ma szans się rozwinąć. Poza tym Masa jest jedna.

Tytuł:
4 lis 2012, o 11:29 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Mam ich kilka
Szkoda, że Snajpero nie będzie się już zajmował pisaniem artów. Mi się przyjemnie czytało ten o Październikowej MK.

Tytuł:
4 lis 2012, o 22:20 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: rower
Opozycja, koalicja byle nie dziecinada, kłótnie, podziały i "krecia robota" :wstyd: Z autopsji wiem że wiele Rzeszowskich klubów, stowarzyszeń rozpadło się z powodu j/w czy tzw. konfliktu interesów. :/

żeszuf stolica imitacji

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Podatek na rowery 1%