Forum rzeszowskich rowerzystów
http://www.forum.rowery.rzeszow.pl/

Endonondo
http://www.forum.rowery.rzeszow.pl/viewtopic.php?f=3&t=3712
Strona 1

Autor:  Frodo907 [ 1 paź 2017, o 19:52 ]
Tytuł:  Endonondo

Mam pytanie do użytkowników Endomondo. Mam telefon LG K4 LTE z Androidem 5.1.1. Jak włączę aplikację Endomondo potrafi się samoczynnie wyłączyć lub zresetować i liczyć trasę od początku. Czy wpływ na to ma to że telefonem równocześnie robię zdjęcia, do kogoś zadzwonię lub coś sprawdzać w internecie? Trochę wkurza jak jadę na wycieczkę, chce potem sobie sprawdzić trasę a okazuje sie że zapisane mam ostanie 30% trasy.

Autor:  szynobus [ 1 paź 2017, o 22:12 ]
Tytuł:  Re: Endonondo

Korzystam ze Stravy, podczas wypraw rowerowych robię dużo zdjęć, sprawdzam coś w internecie, piszę na Messengerze i jest OK. Telefon czasami zresetuje się sam z siebie (może brak pamięci albo błąd w sofcie), ale Strava zawsze przywraca trasę i kontynuuje nagrywanie. Nie wiem, jak jest w Endomondo.

Autor:  zuki [ 1 paź 2017, o 23:05 ]
Tytuł:  Re: Endonondo

Poszukaj w ustawieniach oszczędzania energii. Ustaw tak, by zasady oszczędzania nie uwzględniały tej aplikacji. Da się to na pewno zrobić.

Autor:  tanker [ 5 paź 2017, o 20:43 ]
Tytuł:  Re: Endonondo

jeśli masz opcje jakiegoś power savingu to możesz mieć tam ustawione że apka która działa tylko w tle będzie wyłączona po pokreślonym czasie lub jeśli włączysz inną apke lub aparat, przeglądarkę to starsza apka (włączona wcześniej) będzie wyłączona tak żeby finalnie była uruchomiona określona liczba aplikacji. Ja takie coś miałem w lenovo. każda apka w która była w tle powyżej 1h została wyłączana.

Strona 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/