Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
  Tytuł:
8 gru 2011, o 21:27 Nieprzeczytany post

i byłeś dziś na rowerze ? jak tak to respekt :)
co do soboty ja jestem chętny ale jak będzie pogoda w miarę... bez deszczu i wiatru ostrego.

Tytuł:
9 gru 2011, o 00:03 Nieprzeczytany post

Na rowerku pojeździłem ok. 20km. Troszkę błota było, więc bez gleby się nie obyło :wstyd:
poza tym trzeba było myjnię odwiedzić w drodze powrotnej.

Tytuł:
12 gru 2011, o 21:14 Nieprzeczytany post

Witam
Byłby ktoś chętny jutro pojeździć wieczorkiem z lampeczką? Wstępnie TMX jest zdecydowany, no i oczywiście ja ;) piszcie. Wypad pewnie 18-19 spod cpn-u koło Reala. Raczej lajtowo pojeździmy

Tytuł:
13 gru 2011, o 00:14 Nieprzeczytany post

możliwe że się pojawię, jeszcze jutro dam znać.

Tytuł:
13 gru 2011, o 00:20 Nieprzeczytany post

Sprzęt: 2 MTB, 1 CTB, Cross
Ja też bym jechał:)
Ale gdzie lajtowo? Chyba że podobna trasa co kiedyś. Nadajnik, zjazd i Wielki Las. Potem Zjazd i do domu.

Obrazek

Tytuł:
13 gru 2011, o 00:48 Nieprzeczytany post

Traska kompromisowo do ustalenia na miejscu, wedle dyspozycji kondycyjnej i czasowej.

Tytuł:
13 gru 2011, o 14:48 Nieprzeczytany post

Witam
Nocna jazda dzisiaj o 19! Start spod stacji benzynowej koło Reala! Jadę ja, TMX, Kundello. Zapraszam chętnych, do zobaczenia

Tytuł:
14 gru 2011, o 00:18 Nieprzeczytany post

Dzisiaj rowery przytyły minimum 10kg :D
Zdjęcia chyba lepiej to pokażą...

Obrazek

Tytuł:
14 gru 2011, o 15:34 Nieprzeczytany post

mój rower nigdy tak nie rzęził jak dziś po tej trasce :) w życiu po takim błocie nie jechałem!

Tytuł:
15 gru 2011, o 15:28 Nieprzeczytany post

jakaś jazda dziś ? ja wysuszyłem wszystko po ostatniej, pogoda niezła więc coś można pomyśleć hm ?:)
edit: tyle że mi pasowałoby koło 20 jechać...

Tytuł:
15 gru 2011, o 16:52 Nieprzeczytany post

Chyba jedziemy, ale nie wiem jak reszta i gdzie będziemy jechać. Ale coś wymyślimy :) Jak zwykle na stacji pod Realem, o 20.

Obrazek

Tytuł:
15 gru 2011, o 17:01 Nieprzeczytany post

okej to jestem o 20 tam gdzie zawsze ! jakby się okazało że jednak nie jedziecie to dajcie tu wcześniej znać

Tytuł:
18 gru 2011, o 17:06 Nieprzeczytany post

Myjka ciśnieniowa w 24h myjni samoobsługowej użyta ostrożnie załatwia sprawę w kilka minut, 2 zł i po bólu. Trzeba uważać na amory, łożyska zwiechy itp, a po myciu wszystko elegancko przesmarować. Czy jest szkodliwe ... pewnie na dłuższą metę tak ale nawet mając tę świadomość nie jestem sobie w stanie odmówić przyjemności takiej jazdy jaką np odbylismy we czwartek (bo we wtorek to już jednak była lekka przesada :D).

Tytuł:
18 gru 2011, o 23:02 Nieprzeczytany post

Heh, byc może to kwestia wyboru programu mycia? My byliśmy na myjni koło Reala (czysto.pl), i po złotówce na stronę roweru, program nr 2 (spłukiwanie, bez żadnej piany) i spokojnie można umyć do czysta :D.

Tytuł:
18 gru 2011, o 23:37 Nieprzeczytany post

Dobra, dobra koniec o myciu ;) , trzeba pomyśleć jak wcześniej te rowery wybrudzić, więc we wtorek wieczorem kolejna nocna jazda. Pisać kto chętny, jak zwykle cpn koło reala, godzina do sprecyzowania. Pozdr

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona

Podatek na rowery 1%