Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
  Tytuł:
30 lis 2011, o 11:27 Nieprzeczytany post

Jeździmy praktycznie regularnie we wtorki i czwartki, tylko nie zawsze jest czas napisać o tym na forum, bo ja np dopiero koło godziny 17-18 wiem, że będę mógł się pojawić. Z tego co wczoraj rozmawiałem z Pawłem to jedziemy w najbliższy czwartek o 19, spod stacji benzynowej koło reala, na bardzo lajtową jazdę w okolice Świlczy. To się jeszcze może zmienić (prawie zawsze się zmienia:)), tym razem dam znać na tym forum i jeszcze dam ci info na gg z profilu.

Tytuł:
30 lis 2011, o 15:08 Nieprzeczytany post

Witam
Kupiłem dzisiaj lampkę na kierownicę, więc chętnie do Was dołączę, napiszcie jeszcze jutro dokładnie gdzie się spotykamy i o której godzinie. Pozdrower

Tytuł:
30 lis 2011, o 15:28 Nieprzeczytany post

jaka ta lampke kupiles? mam zamiar sobie kupic jakas lepsza, co radzicie ?

Tytuł:
30 lis 2011, o 15:58 Nieprzeczytany post

OK Panowie to zbiórka jutro (czwartek 1.12.2011) o godzinie 19 na stacji benzynowej koło reala/sklepu sportowego max. Plan jest taki żeby lajtowo pojeździć po pagórach/szutrach między Trzcianą a Świlczą ale jak się spotkamy to możemy wykombinować coś innego (znając życie możemy standardowo zachaczyć o Grochowiczną :D).

Haski:
Wszystko zależy jaki masz budżet. Ja polecam latarki na diodzie Cree XM-L o neutralnej bilei (T5 4B bodajże) - jak dobierzesz sterownik i obudowę to możesz spróbować zbudowac sobie własną, ewentulanie możesz kupić gotowca np SolarForce:
http://allegro.pl/latarka-solarforce-l2 ... 73190.html
Na allegro znajdziesz wiele wariantów.
750lm na wyjściu to naprawdę mocne światło, jedzie się prawie jak w dzień :).

Jak kasa nie gra roli to podobno MagicShine 872 rządzi :), 1000+ lumenów na pokładzie i jesteś królem nocy :D.
Ostatnio edytowano 30 lis 2011, o 17:56 przez tmx, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
30 lis 2011, o 17:45 Nieprzeczytany post

rozumiem że o godzinie 19 ? :) bo nie napisałeś. ja tak myślałem żeby np Wilcze nocą zaatakować ale to chyba zbyt długa traska :)

Tytuł:
30 lis 2011, o 17:55 Nieprzeczytany post

Faktycznie - jutro o 19 :).

Co do Wilczego:
Temat takiego wyjazdu powraca dosyć często (Paweł już tam kiedys w nocy był ale chyba w lecie). Jeśli chodzi o mnie to był bym skłonny się wybrać ale akurat nie jutro. Trzeba się dobrze przygotować na 80 km, akumulatorków w latarkach powinno starczyć na styk, większym problemem może być wytrzymałość na niską temperaturę ale nikt nie mówi, że będzie łatwo :D. Wczoraj zrobiliśmy ponad 60km i na zjazdach jest już niezła lodówa. W przyszłym tygodniu jeśli się zbierze ekipa to był bym skłonny się wybrać ale przydało by się wyjechać wcześniej, np o 18.

Tytuł:
30 lis 2011, o 17:59 Nieprzeczytany post

no właśnie przydałoby się wcześniej ale to sprawa do dogadania :) mam nadzieję że nic mi nie wypadnie i jutro się zjawię to temat się obgada. pzdr !

Tytuł:
5 gru 2011, o 13:09 Nieprzeczytany post

Witam
Może w ramach wyjątku jutrzejszą nocną jazdę dałoby się przesunąć na dzisiaj. Jutro niestety nie będę mógł, a jeśli wam to nie przeszkadza i bylibyście chętni dzisiaj pośmigać to byłoby super. Pozdr

Tytuł:
5 gru 2011, o 13:22 Nieprzeczytany post

Sprzęt: 2 MTB, 1 CTB, Cross
Ja dzisiaj nie dam rady.
Pamiętajcie o błotnikach, bo z tego co widzę, będzie wilgotno ;)

Obrazek

Tytuł:
5 gru 2011, o 15:55 Nieprzeczytany post

Jakby ktoś się jednak zdecydował pojeździć dzisiaj to piszcie na forum tak do 18. Wyjazd byłby o 19 spod sceny. Jeśli nikt nie będzie zainteresowany, pojadę sam. Traska raczej nie za długa, planuję ok. 30 km, dokąd to do ustalenia.

Tytuł:
7 gru 2011, o 15:05 Nieprzeczytany post

Witam
Jutrzejsza nocna jazda aktualna? Start ze stacji benzynowej koło Reala? O której ruszamy?
Pozdrower

Tytuł:
7 gru 2011, o 17:37 Nieprzeczytany post

Jutro ma lać, ale jeśli coś, to trzeba będzie się przygotować na nocną masakrę w błocie;)
Od 20 ma nie padać. Zobaczymy jutro jeszcze.

Obrazek

Tytuł:
8 gru 2011, o 17:07 Nieprzeczytany post

Witam
Jest ktoś chętny pojeździć wieczorem? Co prawda popadało, ale jeśli znowu się nie rozpada to wyjazd o 19 spod stacji benzynowej koło Reala. Piszcie kto jest chętny, bo jak nikt nie odpowie na posta pojadę sam bezpośrednio z domu.
Pozdrawiam

Tytuł:
8 gru 2011, o 17:59 Nieprzeczytany post

Pisać tak do 18.30 kto chętny

Tytuł:
8 gru 2011, o 18:55 Nieprzeczytany post

Ja nie jadę. Trzeba gromadzić siły na sobotę. Szkoda się pchać teraz w teren, bo polało ostro.

Obrazek

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona

Podatek na rowery 1%