Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
8 lut 2016, o 23:15 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: rower
Heros ja nie neguję Twojego działania i wielkiego wysiłku który w to wkładasz. Dla nas rowerzystów zrobiłeś bardzo dużo i hwała Ci za to. Wiem że chciałbyś z magistratem współpracy a nie wiecznej wojny i oporu z "ich" strony, ale...
Jako osoba kojażona ze stowarzyszeniem w rozmowach z moimi znajomymi jak i osobami dla mnie obcymi a uczestniczącymi w przejazdach RzMK ciągle spotykam się z takim zarzutem w stosunku co do mnie/stowarzyszenia że niby walczymy z "Tadkiem" a jednak ciągle d :cenzura: e mu liżemy i lecimy na każde wezwanie. Udział w tym konkretnym wydarzeniu nie został dobrze odebrany przez tych z którymi rozmawiałem. Tłumaczę że zaproszenie, chęć współpracy itd. ale ci rozmówcu nie widzieli w tym "sensu" a raczej to że sprzedaliśmy się. Lepiej odebrana była akcja z kredą na śmiechwisłokostradzie i ludzie czekają na efekt końcowy. Niektórzy nie mają swiadomości że w tej kwestii od tamtej pory nic się nie wydarzyło...
Myślę że to wpisuje się w tym temacie, z terrorystami się nie współpracuje z terrorystami się walczy a ich przywódcą jest naczelny wizjoner stolicy imitacji spalinowy car Tadek.
Lecz pamiętać też trzeba że dla "nich" terrorystami jesteśmy my...

żeszuf stolica imitacji

9 mar 2016, o 18:11 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: stary zardzewiały trup
heros333 napisał(a):
Wykrywamy problemy zanim ktoś ucierpi, lub zginie w ich efekcie, często już na etapie projektowania. Piszemy pismo z naszymi uwagami do urzędników argumentując odpowiednimi paragrafami. Ci jednak nie biorą tego pod uwagę, lub celowo robią odwrotnie. Dlatego nazywam to terroryzmem.

Dalej :cenzura: nie rozumiesz, więc jeszcze raz. Jeśli masz takie podejrzenia, to na Hetmańskiej jest prokuratura. Jeśli nie, to skończ :cenzura: pieprzyć o terroryzmie.

I wytłumaczysz dlaczego jednak negocjujesz z tymi terrorystami z MZD? http://forum.rowery.rzeszow.pl/viewtopi ... 749#p25749

Bez takich słów. To czytają również dzieci.

25 mar 2016, o 17:53 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Ręce opadają i nóż w kieszeni się otwiera, obniżenie studzienki kanalizacyjnej o 0,5-1cm słownie: zero przecinek pół - jeden centymetr, przeszkadza kierowcom OOOO... :zalamany:

Cytuj:
...- Studzienki starego typu nie mają odpowiednich pierścieni odciążających i fundamentów. Gdy dodatkowo woda podmywa grunt, zapadają się. Wystarczy 0,5-1 cm poniżej poziomu drogi, by kierowcy odczuwali dyskomfort - mówi Piotr Magdoń, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie...

Czytaj więcej: http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/rzesz ... i,9787144/

żeszuf stolica imitacji

27 mar 2016, o 09:59 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Giant Revel 0 29er
BaracudaV napisał(a):
Ręce opadają i nóż w kieszeni się otwiera, obniżenie studzienki kanalizacyjnej o 0,5-1cm słownie: zero przecinek pół - jeden centymetr, przeszkadza kierowcom OOOO... :zalamany:

Cytuj:
...- Studzienki starego typu nie mają odpowiednich pierścieni odciążających i fundamentów. Gdy dodatkowo woda podmywa grunt, zapadają się. Wystarczy 0,5-1 cm poniżej poziomu drogi, by kierowcy odczuwali dyskomfort - mówi Piotr Magdoń, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie...

Czytaj więcej: http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/rzesz ... i,9787144/

no wiesz, jak się ma twarde zawieszenie to każda studzienka dobija jak ... mnie tez to wkurza i jak mogę to omijam Dąbrowskiego, Langiewicza bo to tam jest makabra, zresztą rowerem zaliczając taką studzienkę też nie jest komfortowo

27 mar 2016, o 10:41 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Mnie wk :cenzura: ia cynizm, hipokryzja, fałsz i obłuda rudej mumii z ratusza i jego klakierów :wsciekly:

żeszuf stolica imitacji

7 cze 2016, o 22:08 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: czarna perła/latający holender
kolejne cuda wianki

DO ZZM

1.proszę usunąć donice z kwiatami przy jednostce wojskowej, które ograniczają skrajnie na ciągu pieszo-rowerowym . Obecnie zwężenie powoduje niebezpieczne sytuacje:

- zmniejszenie szerokości ciągu pieszo-rowerowego poniżej ustawowych wymagań
- narażanie bezpieczeństwa rowerzystów, przez obiekty które nie powinny znaleźć się na ciągu pieszo-rowerowym.

§ 1. Kto sprowadza katastrofę w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym zagrażającą życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
§ 2. Jeżeli sprawca działa nieumyślnie,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 jest śmierć człowieka lub ciężki uszczerbek na zdrowiu wielu osób, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 4. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 2 jest śmierć człowieka lub ciężki uszczerbek na zdrowiu wielu osób, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

2. Proszę również przyciąć gałąź obok jednostki wojskowej przy ul. Lwowskiej,
3. Proszę przyciąć żywopłoty przy Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego
4.. Dodatkowo dobrze będzie zaopiekować się tujami obok skrzyżowania z Konfederatów Barskich - uschły
5. Przywrócić uprzednio zdemontowaną ławkę + kosz obok przejścia z przejazdem rowerowym na wysokości przedszkola Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego
6, wyczyścić usychające tuje skrzyżowanie z Konf. Barskich
7. załatać zapadlisko w chodniku

Proszę potwierdzić czy treść jest zrozumiała w załączniku zdjęcia z danymi GPS punktów.

Załączniki:
ZAŁATĆ ZAPADLISKO.jpg
ZAŁATĆ ZAPADLISKO.jpg [ 109.68 KiB | Przeglądane 10666 razy ]
PRZYCIĄĆ 2.jpg
PRZYCIĄĆ 2.jpg [ 108.3 KiB | Przeglądane 10666 razy ]
OBCIĄĆ.jpg
OBCIĄĆ.jpg [ 129.84 KiB | Przeglądane 10666 razy ]
Slajd73.jpg
Slajd73.jpg [ 33.11 KiB | Przeglądane 10666 razy ]
DSC02648.jpg
DSC02648.jpg [ 2.61 MiB | Przeglądane 10666 razy ]

7 cze 2016, o 22:22 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

1. Przy jakiej ulicy jest ta jednostka..?
Dodałbym: Niezwłocznie w terminie nie przekraczającym data... (7 dni roboczych..?)

żeszuf stolica imitacji

8 cze 2016, o 13:17 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: Unibike Flite '09
BaracudaV napisał(a):
1. Przy jakiej ulicy jest ta jednostka..?

Przy ul. Lwowskiej.

8 cze 2016, o 16:47 Nieprzeczytany post

Na tym zdjęciu przy ul lwowskiej masz dokładnie 2.1 metra

8 cze 2016, o 17:18 Nieprzeczytany post

misiooo1982 napisał(a):

W imieniu herosa bardzo dziękuję :-)
Przepisy wymagają by ciąg pieszo-rowery miał co najmniej 3 m !

8 cze 2016, o 21:26 Nieprzeczytany post

Wiem to akurat tam właśnie jeszcze jest 1.1 m przeznaczone na rzeszowskie kwiatki

8 cze 2016, o 21:57 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Po usunięciu tych donic będą mogły tam parkować samochody. Zostawią 1.5 metra i wszystko jest ok.
IMHO te donice zostały tam postawione zamiast znak zakazu parkowania, który stał przed remontem.

https://www.google.pl/maps/@50.0385727, ... 56!6m1!1e1

Najlepszym rozwiązaniem będą słupki.

9 cze 2016, o 14:33 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

@Wojtek ja wiem gdzie jest Wojewódzki Sztab Wojskowy ale w piśmie powinno podać urzędasom wszelkie możliwe dane a na pewno adres... ;)

żeszuf stolica imitacji

9 cze 2016, o 21:22 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Accent Tormenta (czarny)
jasiop napisał(a):
misiooo1982 napisał(a):

W imieniu herosa bardzo dziękuję :-)
Przepisy wymagają by ciąg pieszo-rowery miał co najmniej 3 m !

Przecież w tym miejscu "ciąg pieszo-rowerowy" jest dużo szerszy, ma szerokość trzech pasów ruchu. Tylko - co do jasnej cholery robią na ciągu pieszo-rowerowym samochody i motocykle???? :wsciekly:
https://www.google.pl/maps/@50.0386893, ... 6656?hl=pl

9 cze 2016, o 22:15 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Ale jaja... :szok:

żeszuf stolica imitacji

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Podatek na rowery 1%