Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Autor Wiadomość
25 paź 2012, o 18:51 Nieprzeczytany post

Sprzęt: WŁASNY MOTÓR
Witam, nadchodzi czas by zrobić prawko tylko potrzebuje jakiś opini o szkołach. Planuje robić A i B wiec najlepiej jak bedą mieć i to i to.
Mam nadzieje że pomożecie(nie piszcie tylko po co mi prawko) :D

Tytuł:
25 paź 2012, o 19:20 Nieprzeczytany post
tam gdzie najtaniej. 30h praktyki w Lce i tak cie nie nauczy jezdzic. jedynie przygotuje do egzaminu. jazdy nauczysz sie po odebraniu kwitów.
Kategorie A odłóż do wiosny, teraz jest nie przyjemna pogoda a egzaminy w zimie i tak sa zawieszone.
a pisał to zawodowy kierowca :)

Tytuł:
25 paź 2012, o 20:50 Nieprzeczytany post

Ja moge Ci polecić szkołe Elkares na os.Krakowska Płd Ale żeś się wpierniczył z kat A :hyhy:

Tytuł:
25 paź 2012, o 20:50 Nieprzeczytany post

Sprzęt: WŁASNY MOTÓR
Z tym że A dopiero na wiosne to wiem i tak egzaminy na WORDzie miałbym dopiero w lutym. Aktualne tzn wchodzące 19 stycznia prawo i tak egzaminy na motor dość dobrze komplikuje i będzie albo hardkorowo albo kiepsko(dla mnie hardkorowo bo już kilka lat na moto mam)

Więcej DDM!! - DrógDlaMotocykli

Tytuł:
25 paź 2012, o 21:26 Nieprzeczytany post
jak jeszcze nie jezdziles samochodem bądź nie masz go opanowanego w stopniu podstawowym czyli płynny start itp. to odpusc sobie osk Zryw :)
Plac z dziurawych płyt betonowych z wielkimi kałużami, zamiast białych lini sa gumowe węże które co chwilę się inaczej układają. ale za to tanio :D

Tytuł:
25 paź 2012, o 22:14 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: Unibike Flite '09
Ja polecam Zryw, faktycznie, panują trochę spartańskie warunki, ale przynajmniej później jest co wspominać :D
Ostatnio edytowano 25 paź 2012, o 23:01 przez Wojtek, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
25 paź 2012, o 22:45 Nieprzeczytany post

Ja również jak mówca przede mną polecam Zryw. Nie miałem auta opanowanego w żadnym stopniu i jakoś zdałem, a na każde wspomnienie Bolka usta same układają się do uśmiechu. Poza tym koleżanka zdawała ostatnio w Zrywie i chyba coś skoczyli z levelem do góry.

// mieczyk, Ty jako członek stowarzyszenia powinieneś świecić przykładem na forum, popraw błędy, albo będzie warn - fripuc :chytry:

//No widzisz, można? ;)
Ostatnio edytowano 25 paź 2012, o 23:09 przez mieczyk, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
26 paź 2012, o 05:20 Nieprzeczytany post
słyszałem dobre opinie o LOKu, jest to tez chyba pierwszy osk w rzeszowie który motocyklem jezdzil po miescie

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Podatek na rowery 1%