Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Autor Wiadomość
18 lip 2012, o 22:17 Nieprzeczytany post

Od czasu wypadku na moim rowerze, gdy coś mi strzeliło w kolanie, nie mogę go normalnie zginać. Mieliście tak? To nie do końca ból, raczej jakieś takie dziwne uczucie, jakby mi coś przeskakiwało. Do lekarza się nie wybieram, może z czasem to się nastawi, jak sądzicie? Jak na razie popijam coś takiego stavin.pl . Czy to mi pomoże?

Tytuł:
18 lip 2012, o 23:56 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Nie wiem co tam sie stało (stłuczenie/naciągniecie wiązadeł) ale radzę pójść do jakiegoś ortopedy ewentualnie dobrego fizjoterapeuty (jesli coś poważnego to odeśle do lekarza a jak nie to użyje ich sposobów aby "stabilizować" staw by nie prowadzić do zwyrodnień) bo jeśli nawet teraz przejdzie to za 10, 20 lat to się może przypomnieć ze wszystkimi konsekwencjami.

Tytuł:
19 lip 2012, o 08:07 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Daccordi Pal-Secam
Nastawi się, albo nie nastawi. Idź do lekarza, chyba, że chcesz za kilka-kilkanaście lat zmienić się w utykającą, wysokiej czułości stację meteorologiczną.

Wysłane z mojego Casio FR-620TE

Tytuł:
19 lip 2012, o 16:20 Nieprzeczytany post

Możesz mieć naciągnięcie wiązadeł - musisz iść z tym do lekarza, on prawdopodobnie zaleci RTG, a co dalej - zależy od diagnozy. Z kolanami nie ma żartów!

Jeśli chodzi o ortopedów - polecam dr. Pasierba, przyjmuje zarówno w 2 Wojewódzkim na Lwowskiej, jak i w tym prywatnym w Rudnej Małej.

(aż się poczułem jak stary dziadek gadając o lekarzu XD)

Tytuł:
23 lip 2012, o 17:58 Nieprzeczytany post
lekarze nie gryzą !!

Tytuł:
23 lip 2012, o 21:15 Nieprzeczytany post

wlochaty napisał(a):
lekarze nie gryzą !!
oni nie , ale nie oświetlone konie policyjne tak :rotfl:

Tytuł:
25 lip 2012, o 16:13 Nieprzeczytany post

snajper-psg1 napisał(a):
Temat śmierdzi kryptoreklamą :)

Może i śmierdzi, ale nią nie jest po prostu z 3 lekarzy u których byłem to właśnie ten pomógł.

Tytuł:
25 lip 2012, o 20:09 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Daccordi Pal-Secam
Pewnie bardziej chodziło o tego linka do Stavina a nie o lekarza.

Wysłane z mojego Casio FR-620TE

Tytuł:
29 lip 2012, o 16:18 Nieprzeczytany post

Do lekarza nie pójdę, mam uraz. Brat miał artroskopię kolana i do dziś nie może dojść do siebie (ma 25 i normalnie utyka!). Do snajpera - generalnie większość linków można uznać za kryptoreklamę, tylko, że to prowadzi do jakiejś paranoi moim zdaniem. Uznałam, że zamiast wklejać długi opis czym jest ten syrop prościej będzie dać link, w końcu nie każdy będzie wiedział co to jest, a może bral coś o podobnym składzie itd. Ale z mojej strony to tyle. Tłumaczyć się nie mam zamiaru.

Tytuł:
30 lip 2012, o 08:05 Nieprzeczytany post

Jensenka jestem po czterech operacjach kolana więc mam pewne "doświadczenie", a temat lekarzy/ortopedów w Rzeszowie to temat rzeka...Polecam tak jak wyżej Pasierba/Bieleckiego/Haramata, bo z nimi miałem styczność "pozytywną". Na minus z którymi miałem wątpliwą przyjemność się spotkać to trzech panów....chętnie bym napisał, bo to konowały/rzeźnicy itp, itd. Twoje kolano to chyba ma problem z łąkotką - miałem podobne objawy, jednak po diagnozę i leczenie uderzaj do dobrego lekarza - nie zwlekaj !. Który lekarz zrobił "kuku" Twojemu bratu ?

Tytuł:
30 lip 2012, o 23:23 Nieprzeczytany post

Heron, informacje wysłałam na priv.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Podatek na rowery 1%